Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Piedalīšanās Lielajā talkā

talka1

Tāpat kā lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju arī lūznavieši 28.aprīlī piedalījās Lielajā talkā. Šogad tika plānots sakopt gan savus pagalmus pie daudzstāvu mājām, gan talkot kopā ar karavīriem Zosnas muižas apkārtnē. Tā bija īpaši jauka ideja, jo parasti tika spodrināta Lūznavas muiža, bet šogad darījām skaistāku citu Lūznavas pagasta vietu – koku ieskauto Zosnas muižu. Liels atbalsts bija karavīru stiprie un vīrišķie pleci, jo bija sagrābtas lapas, sazāģēti un aiznesti zari. Kopā mēs varam daudz – darīt Latviju, Latgali un Lūznavu skaistāku un tīrāku!

LIELĀ TALKA LŪZNAVAS PII “PASACIŅA”!

Talka1

Ar putnu čalām, ūdens burbuļošanu, ar spožiem saules stariem un dzestro vēju ir atnācis pavasaris.
Aprīlis ir tīrības mēnesis un arī mēs Lūznavas PII saime- gan lielie, gan mazie piedalījāmies Lielajā Talkā. Mazie talcinieki PII teritorijā lasīja zarus, čiekurus, ravēja puķu dobes. Darbinieki atjaunoja etiķkoku aleju, grāba pērnās lapas, iztīrīja baseinu. Visi cītīgi sakopa teritoriju.
Par paveikto darbu bija gandarīts ikviens - gan liels, gan mazs.

PAPILDUS DATUMOS SLĒGTS CEĻA POSMS LŪZNAVA-VECZOSNA

Sakarā ar veicamajiem remontdarbiem papildus norādītajiem datumiem no 18. līdz 21.aprīlim, pilnībā tiks slēgta visa veida satiksme  pa autoceļu “Lūznava -Veczosna” arī laika posmā no 24. aprīļa līdz 27. aprīlim ik dienu no plkst. 8.30 līdz 16.30.

Pārējā laikā ceļš var tikt izmantots satiksmei. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!Lūznavas pagasta pārvalde