Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Jauna iespēja papildu drošībai darījumos ar pilnvarotu personu – pilnvaras pārbaude

Tā vietā, lai kārtotu konkrētas lietas saistībā ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu, ko viens cilvēks ar pilnvaru bija uzticējis otram, šī pilnvarotā persona vēlējās īpašumu pārdot un naudu piesavināties. Šāds gadījums nupat notika vienā no Rīgas zvērinātu notāru birojiem, kurā atklāja krāpšanas mēģinājumu un palīdzēja policijai aizturēt krāpnieku, kurš bija veicis neatļautas izmaiņas viņam dotās pilnvaras saturā.

Aicinam noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu izvešanu

Paziņojums!
Rēzeknes novada pašvaldība 2010.gada 19.augustā ir apstiprinājusi saistošos noteikumus Nr.38 „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rēzeknes novadā”. Šie noteikumi ir saistoši visiem sadzīves atkritumu radītājiem, kā arī atkritumu apsaimniekotājiem Rēzeknes novada administratīvajā teritorijā. Ikviens Rēzeknes novada nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai lietotājs, kā arī dzīvojamo māju apsaimniekotājs ir uzskatāms par atkritumu radītāju novada teritorijā un ir atbildīgs par līgumu noslēgšanu ar atkritumu apsaimniekotāju. (SIA "ALAAS", Rēzeknes nov., Ozolaines pag., Križevņiki, "Križevniki 2", tālr.+371 28359080).
Atkritumu radītājs veic maksu par atkritumu apsaimniekošanu saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktā kārtībā apstiprinātajiem tarifiem.
Lūznavas pagasta pārvalde aicina nekustamā īpašuma īpašniekus, valdītājus vai lietotājus, kā arī dzīvojamo māju apsaimniekotājus nekavējoties noslēgt līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju, vienojoties par atkriumu urnas tilpumu, aktritumu izvešanas biežumu utt.
Fiziskās un juridiskās personas par šo noteikumu pārkāpšanu saucamas pie administratīvās atbildības saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu. Amatpersonas un institūcijas ir tiesīgas sastādīt administratīvo pārkāpumu protokolu par saistošo noteikumu pārkāpšanu.

Svecīšu vakars Lūznavas pagastā

2018.gada 13.oktobrī:

  • * Lūznavas kapelā Sv. Mise plkst.14.00 – nodomā par mirušajiem, kas apglabāti Gudeļu kapos.
  • * Gudeļu kapos plkst.15.00

Pārvaldes vadītāja p.i. atradīsies atvaļinājumā

No š.g. 12.09.-02.10. Lūznavas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Edgars Blinovs atradīsies atvaļinājumā. Atvaļinājuma laikā p.i. aizvietos saimniecības pārzinis Gatis Pučka.