Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Mākslu un garšu festivāls "MĀKSLAS PIKNIKS"

getEventGalleryImageLūznavas muiža 2018.gada 22.jūlijā no plkst.13.00 aicina jau uz trešo Mākslas pikniku – mākslu un garšu festivālu, kurā vienuviet aicināti pulcēties mākslas baudītāji, sajūtu gardēži un īpašo mirkļu kolekcionāri, lai ar mūzikas, mākslas, dejas, garšu un citām baudām piedzīvotu mākslas radīšanas brīdi. Par skanīgajām baudām rūpēsies “Pērkons”, “Bez PVN”, “Rahu The Fool”, “Žvūrgzdyni”, Evilenas Protektores džeza kvartets, “Tangoriginales”, “Baltic Guitar Quartet” no Lietuvas, Silver Sepp no Igaunijas un citi. Muzikālo garšu programma mīsies ar citām baudām – būs skatāmas laikmetīgās dejas, cirka, leļļu izrādes lieliem un maziem, vērojama mākslas plenēra norise un iespēja pašiem radīt mākslas darbus, keramikas cepļa kurināšana un izņemšana, kino, žonglēšanas, burbuļu šovs, mākslas un ēdienu meistarklases, mirkļa restorāns un citas norises.

Tiks slēgts autoceļš "Lūznava - Veczosna".

SatiksmeRēzeknes novada pašvaldība informē, ka sakarā ar pašvaldības autoceļa Nr.6817 “Lūznava-Veczosna” pārbūves darbiem, kurus veic ceļu būves firma SIA “Binders”, no 27.06.2018 - 29.06.2018 laika posmā no plkst.8:30 līdz plkst.16:30 tiks slēgts autoceļš "Lūznava - Veczosna".

Atklās Nacionālo bruņoto spēku bāzi Lūznavā

2NBS018.gada 31.maijā plkst.15.00 Rēzeknes novada Lūznavā ieradīsies aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, lai svinīgā ceremonijā atklātu Nacionālo bruņoto spēku militāro bāzi, kas tiks izveidota slēgtajā Lūznavas profesionālajā vidusskolā.
Pasākumā piedalīsies arī Zemessardzes komandiera pienākumu izpildītājs pulkvedis Ervīns Kopeika, Zemessardzes 3. Latgales brigādes komandieris pulkvedis Māris Simsons, bataljonu komandieri, Valsts policijas un Valsts robežsardzes pārstāvji, kā arī Rēzeknes novada domes un Lūznavas pagasta pārvaldes pārstāvji.
Svinīgajā ceremonijā Aizsardzības ministrija pārņems “Lūznavas profesionālās vidusskolas” zemes vienības un būves.
Tāpat ceremonijas laikā 36.bataljona komandieris majors Oskars Omuļs saņems vienības karogu.
Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies Zemessardzes orķestris.
Pēc pasākuma aizsardzības ministrs un Nacionālo bruņoto spēku komandieris tiksies ar vietējiem iedzīvotājiem.

Tiks slēgts autoceļš "Lūznava - Veczosna".

SatiksmeRēzeknes novada pašvaldība informē, ka sakarā ar pašvaldības autoceļa Nr.6817 “Lūznava-Veczosna” pārbūves darbiem, kurus veic ceļu būves firma SIA “Binders”, no 30.05.2018 - 01.06.2018 laika posmā no plkst.8:30 līdz plkst.16:30 tiks slēgts autoceļš "Lūznava - Veczosna".