Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Daudzbērnu ģimenes saņems atlaidi reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos

No 2017. gada 1. jūlija daudzbērnu ģimenes varēs braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas. Vakar, 27. jūnijā, valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta noteikumus Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi, iekļaujot daudzbērnu ģimenes locekļus kā jaunu braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategoriju. Atlaide tiks piešķirta daudzbērnu ģimenēm, kas ir valsts īstenotās atbalsta programmas Latvijas Goda ģimene dalībnieces un ir saņēmušas 3+ Ģimenes karti.
Iegādājoties biļeti vienam braucienam reģionālo maršrutu autobusā vai vilcienā, daudzbērnu ģimenes locekļiem būs jāuzrāda apliecība 3+ Ģimenes karte un personu apliecinošs dokuments, kas saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likumu ir pase vai personas apliecība (ID karte). Saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas varēs jebkurš ģimenes loceklis, kurš ir norādīts 3+ Ģimenes kartē.
Apliecību 3+ Ģimenes karte Sabiedrības integrācijas fondā var saņemt ģimene, kurā persona viena vai kopā ar laulāto aprūpē vismaz trīs bērnus, tostarp arī audžubērnus vai aizbildnībā esošus bērnus. Daudzbērnu ģimenes bērns var būt arī pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ar nosacījumu, ka šī persona iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Detalizētāka informācija par iespēju saņemt 3+ Ģimenes karti pieejama interneta vietnē www.godagimene.lv.

Kapusvētki Lūznavas pagastā

Veczosnas kapos 17.06.2017.pulksten 13.00
Gudeļu kapos 08.07.2017.pulksten 14.00, pirms tam 13.00 Sv.Mise Lūznavas muižas kapelā
Miera kapos 15.07.2017.pulksten 14.00

Sveicieni Māmiņu dienā!

Maminu diena2017

Mammu, es tavs bērns. Nāc pie manis ar sargājošu glāstu, spēcinošu uzslavu, mierinošu vārdu! Tu esi silts patvērums visam mūžam!
Mīļās māmiņas! Sirsnigi sveicam Jūs Māmiņu dienā!

Paldies visiem, kas talkoja

22.aprīlī arī Lūznavas pagastā iedzīvotāji piedalījās Lielajā Vislatvijas talkā. Tiesa šogad, domājams slikto laika apstākļu dēļ, talkot gribētāju bija krietni mazāk kā jebkuru citu gadu. Taču cītīga rosoties savu māju pagalmu sakopšanā pagasta ļaudis strādāja visu talkas nedēļu. Tika sakoptas arī pagasta ceļmalas. Talkā piedalījās 22pagasta iedzīvotāji, ko lietus, kas reizēm mijās ar sniegu, kopā jaukā noskaņojumā stādājot, nenobaidīja. Pateicos visiem par izturību un labi paveikto darbu. Īpaša pateicība jaunākajam piecgadīgajam Dāvim Kolesnikam, kas ar māmiņu sakopa ceļmalu un seniorei Helēnai Onževai, kas nekad nepārstāj rūpēties par pirms gadiem arī talkas dienā kopīgi iestādīto Lūznavā eglīti. Kopā strādājot tika savākti 620 kg atkritumu. Pēc labi padarītā darba cienājāmies ar Mārītes Gudeles gatavoto garšīgo zupu.

Atbildīgā par talku- Irina Romančuka