Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Sakrālais mantojums Lūznavas pagastā

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde Sakrālā mantojuma finansēšanas programmas ietvaros šogad piešķirta finansējums 23 objektiem 500`000 EUR apmērā luterāņu, katoļu, pareizticīgo un vecticībnieku baznīcām. 2020. gada programmas ietvaros līdzekļi lielākoties piešķirti ēku saglabāšanai pašiem nepieciešamākajiem darbiem – jumtu sakārtošanai, atjaunošanas projektēšanai un avārijas situāciju novēršanai.

Jaunas atpūtas un piknika vietas Lūznavas pagastā

 

LOGO

Jaunas atpūtas un piknika vietas Lūznavas pagastā

Ar Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu, Lūznavas pagastā tiek īstenots projekts, lai Rāznas nacionālajā parkā esošo Lūznavas muižas kompleksa un Zosnas ezera piekrastes vide kļūtu vēl pievilcīgāka gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. Projekts ir sācies un pirmie infrastruktūras objekti šonedēļ izvietoti dabā.

Šī nedēļa Lūznavā un Zosnā sākās tieši ar projekta “Kultūrvēstures un dabas mantojuma – Rāznas nacionālais parks un valsts kultūras aizsardzības pieminekļa Lūznavas muižas apbūve un parks teritoriju sakārtošana, labiekārtošana un pieejamības uzlabošana” (nr. 19-01-AL15-A019.2201-000009)   aktivitāšu īstenošanu – Rēzeknes novada uzņēmums SIA “AKRON” Lūznavas pagastā uzstādīja projektā paredzētās piknika vietas. Viens piknika vietas komplekts – galds ar diviem soliem vienā konstrukcijā, ap kuru būs iespējams izvietoties pat līdz 20 cilvēkiem, uzstādīts pretī Lūznavas muižai ar gleznainu skatu uz muižu un dīķi, otrs piknika vietas komplekts un divas ģērbtuves,  pilnveidojot vienu no Lūznavas pagasta publiskajām  pludmalēm, uzstādīts Zosnas ezera krastā. Beidzoties šī brīža ārkārtējai situācijai, jaunos infrastruktūras objektus aicināsim aktīvi izmantot arī Lūznavas pagasta iedzīvotājus un viesus.

Informācija par ārkārtas situāciju

CIENĪJAMIE APMEKLĒTĀJI!

 

Informējam, ka, valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ, no 13.03.2020. līdz 14.04.2020. Lūznavas pagasta pārvaldē iedzīvotāju iesniegumi un citi dokumenti tiek pieņemti TIKAI ELEKTRONISKĀ veidā, sūtot tos uz e-pasta adresi info@luznava.lv, tālrunis uzziņām: 64607421.

Dzīvesvietas deklarēšanai izmantojiet elektroniskās deklarēšanās iespējas portālā www.latvija.lv

Sociālā dienesta klientiem pirms apmeklējuma jāsazinās ar sociālajiem darbiniekiem pa tālr.25561503

Zemes lietu jautājumos sazinieties ar zemes lietu speciālistu pa tālr. 64644844, 28223706 vai e-pastu marina.borisova@rezeknesnovads.lv

Rēķinus lūdzam apmaksāt, izmantojot internetbanku. Kasieres tālrunis uzziņām: 64607422.

Maltas bāriņtiesas locekles Dainas Bules tālrunis saziņai: 26143838.

Ārkārtas situācijas laikā Lūznavas muižas komplekss, Lūznavas bibliotēka, aktīvās atpūtas centrs “Zelta zvīņa”, Lūznavas pagasta pārvaldes zāle apmeklētājiem ir slēgti!