Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Informācija parādniekiem

WhatsApp Image 2024 03 04 at 14.59.52

Maltas apvienības pārvalde 29. februārī noslēdza sadarbības līgumu ar AS “Kredītinformācijas birojs”, lai droši un efektīvi paplašinātu parādu atgūšanas sistēmu.
Līgums paredz informāciju par parādniekiem (komunālie pakalpojumi, zemes noma, ēdināšana u.c.) nodot ievietošanai AS “Kredītinformācijas birojs” parādnieku sistēmā. Ja parāds netiks samaksāts vai netiks iesniegta vienošanās par parāda samaksu, informācija par parādu tiks nodota iekļaušanai minētajā sistēmā, brīdinot parādnieku 60 (sešdesmit) dienas pirms nodošanas birojam.

Pēc 60 dienām no brīdinājuma datuma visa informācija par parādiem tiks nodota AS “Kredītinformācijas birojs” iekļaušanai parādnieku sistēmā, kura ir pieejama trešajām pusēm, tajā skaitā Latvijas bankām, citiem licencētiem kreditētājiem un pārējiem sistēmas datu izmantotājiem: piemēram, apdrošināšanas, parādu piedziņas, elektroenerģijas mazumtirgotājiem, namu apsaimniekotājiem, būvtehnikas nomas, degvielas mazumtirdzniecības un citu nozaru uzņēmumiem. Uzņēmumi var šajā sistēmā pārbaudīt klienta kredītvēsturi.
AS “Kredītinformācijas birojs” nepiedzen parādus, bet ir sistēma informācijas apmaiņai starp kreditētājiem. Pārbaudīt savu personīgo kredītinformāciju var www.manakreditvesture.lv.
Maltas apvienības pārvalde aicina parādniekus kārtot savas parādsaistības laikus vai sadarboties ar apvienības darbiniekiem, slēdzot un pildot vienošanās par parādu apmaksu. Pretējā gadījumā pārvalde būs spiesta ievietot informāciju par parādniekiem AS ”Kredītinformācijas birojs” sistēmā un sniegt tiesā prasību par parādu piedziņu.

Maltas apvienības pārvaldes administrācija