Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Lūznavas muižas kompleksā turpinās infrastruktūras labiekārtošana

LAD

Padarot vidi pievilcīgāku un ērtāk izmantojamu, kā arī turpinot īstenot infrastruktūras attīstības projektus Lūznavas pagastā, šonedēļ muižas pagalma teritorijā pabeigta velo statīvu uzstādīšana.

Lai Rāznas nacionālajā parkā esošā Lūznavas muižas kompleksa vide kļūtu vēl pievilcīgāka un ērtāk izmantojama, šonedēļ projekta “Kultūrvēstures un dabas mantojuma – Rāznas nacionālais parks un valsts kultūras aizsardzības pieminekļa Lūznavas muižas apbūve un parks teritoriju sakārtošana, labiekārtošana un pieejamības uzlabošana” (nr. 19-01-AL15-A019.2201-000009) aktivitāšu īstenošana Lūznavas muižas pagalma teritorijā turpinājās ar četru velo statīvu uzstādīšanu. Lūznavas pagasta aktīvā dzīvesveida piekritējiem, Lūznavas muižas apmeklētājiem un velo maršruta “Lūznava–Rāznas ezers nr. 784” atklājējiem tika nodrošināta droša vieta velosipēdu novietošanai Lūznavas muižas parka teritorijā. Iepriekš tika uzstādītas jaunas piknika vietas un uzlabotas Lūznavas pagasta teritorijā esošās publiskās pludmales.

Ar Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu, Lūznavas pagastā tiek īstenots projekts kultūrvēstures objekta Lūznavas muiža un dabas objekta Lūznavas muižas parks sakārtošanai, pieejamības uzlabošanai un teritorijas labiekārtošanai. Projekta aktivitātes tuvojas noslēgumam, pēdējais objekts – divas laipas ar divām terasēm, kuru izgatavošana uzticēta uzņēmumam SIA “Ekostandarts Tehnoloģijas”, tiks uzstādītas divos Lūznavas muižas dīķos šā gada decembra sākumā, bet pilnībā projekta aktivitātes noslēgsies līdz 2021. gada vidum. Projekta attiecināmās izmaksas ir 29358 €, no kuriem publiskais finansējums 26422,20 €. Plašāka informācija par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm.      

20201029 124822

20201029 124804

Informāciju sagatavoja, projekta vadītāja I.Žirgule