Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Latvijas Veselības nedēļa Lūznavā

No 27. maija līdz 2. jūnijam Latvijas Veselības nedēļas ietvaros lūznavieši jau sesto gadu pēc kārtas aktīvi darbojās dažādos sporta un veselības pasākumos: rīta rosmes skrējienos, Zumbas, Jogas un Pilates vingrošanas nodarbībās, velo- un nūjošanas pārgājienos, skriešanas un lekšanas sacensībās un jautrajos startos. Bērnu aizsardzības dienā (1. jūnijā), tajā pašā dienā kad Rēzeknē notika “BIGBANK SKRIEN LATVIJA 2019” sacensību 3.posms, Lūznavas pagasta sportisti mērojās spēkiem ātrumā sacensībās “Skrien, Lūznava!”.

 

Kā tradīcija, tika rīkoti jautrie starti “Atā, skola!”, kā arī citās atrakcijās un konkursi.

Visas nedēļas garumā kopā piedalījās 144 dalībnieki: tika noskrieti 40 km, nobraukti ar divriteņiem 240 km, novingrotas un nolektās vairākas stundas.

Jaunums lūznaviešiem bija balansēšanas un alpīnisma aktivitātes, ko sniedza biedrība “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”. Visi dalībnieki un brīvprātīgie, kuri palīdzēja pasākumu rīkošanā, saņēma diplomus un pateicības, kā arī piemiņas balvas no Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA).

Veselības nedēļa ir lieliska iespēja mudināt pagasta iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, atbalstīt amatieru sporta aktivitātes un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Svetlana Mikanova,
Veselības nedēļas Lūznavā rīkotāja