Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Baltā galdauta svētki Lūznavā!

15254189840644.maija rīts dāvāja ne tikai siltu un pavasarīgu sauli, bet arī siltu svētku noskaņu, kad no rīta pie pagasta pārvaldes pulcējāmies uz Baltā galdauta svētkiem. Svētku noskaņu radīja ne tikai spoži baltais galdauts, svecīšu mirgojums un kūpoša tēja, bet arī apziņa, ka mēs varam svinēt Brīvības svētkus savā valstī, runāt savā valodā, dziedāt savas dziesmas! Ne toreiz, 1990.gadā, ne tagad to neviens neaizliegs.

Par satiksmes organizāciju autoceļa “Lūznava-Veczosna” pārbūves darbu laikā

Rēzeknes novada pašvaldība informē, ka sakarā ar pašvaldības autoceļa Nr.6817 “Lūznava-Veczosna” pārbūves darbiem, kurus veic ceļu būves firma SIA “Binders”, laika posmā no 2018.gada 10. līdz 12.maijam tiks ierobežota satiksme vienā braukšanas joslā pa valsts autoceļa P56 “Malta-Kaunata” posmu Veczosnas ciemā krustojumā ar autoceļu “Lūznava-Veczosna”.

Satiksmes organizacijas shēma

Piedalīšanās Lielajā talkā

talka1

Tāpat kā lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju arī lūznavieši 28.aprīlī piedalījās Lielajā talkā. Šogad tika plānots sakopt gan savus pagalmus pie daudzstāvu mājām, gan talkot kopā ar karavīriem Zosnas muižas apkārtnē. Tā bija īpaši jauka ideja, jo parasti tika spodrināta Lūznavas muiža, bet šogad darījām skaistāku citu Lūznavas pagasta vietu – koku ieskauto Zosnas muižu. Liels atbalsts bija karavīru stiprie un vīrišķie pleci, jo bija sagrābtas lapas, sazāģēti un aiznesti zari. Kopā mēs varam daudz – darīt Latviju, Latgali un Lūznavu skaistāku un tīrāku!

LIELĀ TALKA LŪZNAVAS PII “PASACIŅA”!

Talka1

Ar putnu čalām, ūdens burbuļošanu, ar spožiem saules stariem un dzestro vēju ir atnācis pavasaris.
Aprīlis ir tīrības mēnesis un arī mēs Lūznavas PII saime- gan lielie, gan mazie piedalījāmies Lielajā Talkā. Mazie talcinieki PII teritorijā lasīja zarus, čiekurus, ravēja puķu dobes. Darbinieki atjaunoja etiķkoku aleju, grāba pērnās lapas, iztīrīja baseinu. Visi cītīgi sakopa teritoriju.
Par paveikto darbu bija gandarīts ikviens - gan liels, gan mazs.